SimpleFX Firma Yorumları ve İncelemesi

SimpleFX nasıl? SimpleFX itimat edilir mi? SimpleFX Merkezi Karayipler’de bir ada yani Saint Vincent ve Grenadalar olan, her hangi bir regülatör doğrulusunda denetlenmeyen bir aracı kurumdur. Bir şirkete itimat edilir demek amacıyla regülatörünün olması gerekliliğini her vakit söylediğim gibi bu kez de söylüyorum. Bu şirketin olmadığı amacıyla itimat edilir değil.
SimleFX Nasıl?

Regülatörü olmayan bir kurum amacıyla spreadler yüksek, kendi internet platformları kullanışsız, faizsiz hesap seçeneği, ECN hesap ve Türkçe destek hizmeti sunmuyorlar. Sundukları tek hesap türü standart hesap. Bunlar negatif tarafları ve gerçekte bu kurumu tavsiye etmemem amacıyla de yeterli. Regülatörü olan, bundan dolayı itimat edilir olarak görülen, spreadleri düşük bir firmada yatırım gerçekleştirme dilerseniz listemde ilk üçte yer alan firmaları deneyebilirsiniz.

Pozitif hanesinde ise yüksek kaldıraç, düşük hesap açma alt limiti ve geniş fonlama yöntemlerini gösterebilirim. Banka havalesi, kredi kartı, Skrill, Neteller, fasapay, MegaTransfer, Bitcoin para yatırma ve çekme yöntemleri arasında yer alan yöntemler. Bu pozitif taraflarını negatif tarafları ile karşılaştırdığımda negatiflerin çok daha ağır bastığı ortada. Dolayısıyla prosedür gerçeklştirmeyi aklıma getirmeyeceğim bir kurum ve serüven peşinde değilseniz pek tavsiye de etmem.

SimpleFX şikayet ve yorum konularında regülatörünün olmamasından kaynaklı itimat eksikliği ve Türkçe desteğinin olmamasından söz edilmiş. Yatırım yapanların fazlası şirketten memnun kalmamış ve hesaplarını kapamak mecburiyetinde kalmışlar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir